Вийшла плата Raspberry Pi Compute Module 4

1 хв. читання

Вийшла нова версія Raspberry Pi, яка називається Compute Module 4. Це зменшений варіант плати Raspberry Pi 4, він має розмір 40×55 мм і коштує від 25 доларів.

Майже для кожної основної моделі Raspberry Pi з часом випускають обчислювальні модулі з тими ж характеристиками. Наприклад, попередніми були Compute Module 3 і 3+, які вийшли у 2017 і 2019 роках відповідно. Версія Raspberry Pi 4 з'явилась 16 місяців тому — і ось розробили обчислювальний модуль і для неї.

Compute Module 4 має процесор BCM2711 з чотирма 64-розрядними ядрами, які працюють на частоті 1.5GHz. Такий самий використовується у платах Raspberry Pi 4. Тож у цього модуля краща продуктивність і мультимедійні можливості, ніж у попередніх.

З нового — тепер можна вибрати обсяг оперативної пам'яті та опції для бездротового зв'язку. Загалом є 32 різновиди Compute Module 4, тому і ціни варіюються від 25 до 90 доларів. У найпростішій версії всього 1 ГБ RAM і немає Wi-Fi, у найдорожчій — 8 ГБ RAM, 32 ГБ Flash + бездротове з'єднання). Детальніше про нову версію можна прочитати у блозі Raspberry Pi та у специфікаціях.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.7K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація