Вийшла перша загальнодоступна бета-версія Windows 11

1 хв. читання

Microsoft випустила першу попередню версію Windows 11 (22000.51), її можуть завантажити учасники програми Windows Insiders.

У збірці вже є багато оновлень, про які йшлося на презентації: змінене меню Пуск, оновлений Microsoft Store, інтерфейс та є новий Провідни́к з панеллю команд і простішим керуванням файлами.

File-Explorer-Command-Ba

Також у цю версію додали нові віджети та функції Snap Groups (для групування застосунків на екрані) і Snap Layouts (для впорядкування відкритих вікон).

Snap-layout-gif

Однак у цій бета-версії Windows 11 ще немає обіцяної інтеграції з Microsoft Teams та підтримки Android-застосунків. Обидві функції ще на етапі розробки й тестування у Microsoft, вони мають з'явитися у наступних збірках.

Також Microsoft тимчасово видалила застосунок PC Health Check, який перевіряв сумісність комп'ютерів з новою ОС. Перед цим користувачі масово скаржились, що він працює некоректно, тож поки що його забрали, але мають повернути до релізу Windows 11 восени. Тим часом вимоги до нової ОС можна перевірити на сайті Microsoft. Пристрої з Windows 10 почнуть безплатно оновлювати до одинадцятої версії вже у 2022 році.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація