Wikimedia нарешті приєдналась до Консорціуму World Wide Web

1 хв. читання

Wikimedia Foundation — розташована в Сан-Франциско некомерційна установа, що об'єднує Wikipedia, Wikimedia Commons, Wikibooks і десятки пов'язані з ними проектів. Вчора, 28 березня, вона приєдналася до Консорціуму World Wide Web (W3C), провідної міжнародної організації, що створює і впроваджує стандарти у мережі.

Старший розробник програмного забезпечення у Wikimedia Жиль Дюбук (Gilles Dubuc) підкреслив, що це частина стратегії розвитку, спланованої до 2030 року. Метою цих змін буде «утворення необхідної інфраструктури для екосистеми безкоштовних знань».

За слова Дюбука, узгоджені та незалежні від постачальників стандарти, як от HTML, CSS і XML, надзвичайно важливі у забезпеченні рівності знань. Стандартизація та веб-технології є невіддільними складниками цього процесу. Об'єднання W3C працює з 1994 року, зараз у ньому 476 учасників, які працюють разом задля узгодження технологій у різних браузерах та платформах.

Нагадаємо, нещодавно Google пожертвував 3,1 млн доларів у Wikimedia Foundation та дозволив редакторам «Вікіпедії» використовувати безкоштовні інструменти для машинного навчання.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація