Windows 10 вже працює на 1,3 млрд пристроїв

1 хв. читання

Щомісяця 1,3 мільярда пристроїв працюють з операційною системою Windows 10. Microsoft сподівалась, що Windows 10 дійде до мільярда комп'ютерів ще влітку 2018 року, однак досягти цього вдалось лише минулого березня.

Користувачі почали активно переходити на десяту версію після того, як компанія припинила підтримувати Windows 7. Коли про це оголосили, кількість пристроїв з Windows 10 зростала більше, ніж будь-коли до того. Протягом останнього року на Windows 10 переходили через віддалений режим. Для роботи вдома користувачам були потрібні пристрої з великим екраном, тому й продажі ПК теж зросли.

Окрім цього, Microsoft заявила, що в її платформи Teams вже 145 мільйонів активних користувачів щодня (дані за кінець березня 2021 року). У 2019 році їх було 20 мільйонів, тоді команда Teams ще активно змагалась за аудиторію зі Slack. У 2020-му через Teams спілкувались понад сто мільйонів людей щодня, а цієї весни платформа отримала власну програму баг баунті.

Також Microsoft відкрила реєстрацію на конференцію Build. Вона буде проходити онлайн з 25 по 27 травня. Очікується, що на ній компанія представить оновлення Windows 10 з кодовою назвою Sun Valley, новий магазин застосунків і технології для Azure, Power Platform, Teams та Office.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація