За пів року аудиторія Microsoft Teams зросла більш ніж на 50%

1 хв. читання

Гендиректор Microsoft Сатья Наделла розповів, що месенджером Teams зараз послуговується близько 115 мільйонів користувачів щодня. За пів року цей показник зріс більш ніж на 50%.

Минулої осеніу Teams було 20 млн щоденних користувачів. У середині березня, на початку карантину, їх стало 44 млн, а у квітні — вже 75 млн. Коли всі переходили на дистанційну роботу, Microsoft додала Teams у підписку на Office 365 (цим сервісом теж почали користуватись більше).

Після цього компанія Slack, яка конкурує з сервісом Teams, подала скаргу до Єврокомісії та звинуватила Microsoft у зловживанні становищем на ринку. Microsoft тоді заявила, що причина популярності Teams у сервісі відеозв'язку, який потрібен людям для дистанційної роботи і якого у Slack немає. З березня Slack припинила розповідати про обcяги своєї аудиторії, востаннє компанія згадувала про 12,5 млн користувачів.

З іншими конкурентами сервіс Teams складно порівняти, адже вони рахують кількість взаємодій, а не людей. Тобто одного користувача можуть порахувати кілька разів за день. Google Meet в такий спосіб налічує 100 мільйонів користувачів щодня, а в Zoom розповідали про 300 мільйонів учасників конференцій.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація