Windows Virtual Desktop тепер доступний у всьому світі

1 хв. читання

Вчора, 30 вересня, Microsoft розгорнула Windows Virtual Desktop (WVD) — систему для віртуалізації Windows та Office на базі Azure.

Про розробку сервісу стало відомо ще минулого вересня, у березні він функціонував в режимі попереднього перегляду тільки у США. Зараз система стала загальнодоступною, вона працює як клієнтський застосунок на Windows, Android, Mac, iOS і HTML 5.

WVD дозволяє користувачам віртуалізувати Windows 7 і 10, програми Office 365 ProPlus та інші сторонні застосунки; усе це користувачі зможуть запускати одночасно й віддалено — за допомогою віртуальних машин Azure. З повною документацією можна ознайомитись за посиланням.

Користувачі, які не хочуть відмовлятися від Windows 7, зможуть придбати ліцензію WVD, віртуалізувати ОС і отримувати оновлення системи навіть після того, як Microsoft офіційно припинить підтримку Windows 7 (а це станеться 14 січня 2020 року).

На конференції Ignite в листопаді Microsoft розповість про нові можливості для майбутніх версій WVD. Наприклад, планується запустити в режимі попереднього перегляду підтримку групових чатів Teams.

Окрім цього, для WVD розробляється технологія App Attach. Вона дозволяє зберігати упаковані в MSIX програми поза межами віртуальної машини — щоб можна було приєднувати й інші застосунки, коли це потрібно.

MSIX App Attach також планують додати у Windows 10 20H1, учасники програми Insider невдовзі зможуть протестувати цю функцію.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація