Команда Ubuntu, ймовірно, працює над підтримкою systemd для WSL 2

1 хв. читання
18 листопада 2021

Команда Ubuntu, імовірно, працює над створенням systemd для підсистеми Windows для Linux (WSL). Повідомлення про це з'явилось від технічного керівника Ubuntu Desktop Team, на що звернуло увагу видання The Register.

У обговоренні Ubuntu Desktop Team Updates згадується про «перевірку концепції (PoC) systemd на WSL під час запуску екземпляра». Тож є можливість, що компонент з'явиться у наступному оновленні WSL 2.

Systemd — це додатковий компонент Linux для керування сервісами та системним ПЗ. Він повсюдно використовується в популярних дистрибутивах на кшталт Debian, Ubuntu, SUSE та Red Hat. Оригінальна підсистема WSL не підтримувала systemd з технічних причин і мала власний процес ініціалізації.

У версії WSL 2 з'явилась нова контейнерна модель для запуску Linux на Windows, тоді підтримка systemd здавалася можливою. Однак Microsoft продовжила розвивати власний процес ініціалізації (ймовірно, для кращої сумісності WSL з іншими розробками компанії).

Так користувачі WSL 2 все одно просили додати підтримку systemd, яка є в інших дистрибутивах. До того ж система пакування Canonical Snap (в якій Canonical вбачає майбутнє розгортання застосунків) залежить від systemd. Тож було б не дивно, якби компанія створила його підтримку у WSL, особливо зараз, коли програми GUI Linux підтримуються у Windows 11.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація