WordPress планує заблокувати технологію Google FLoC

1 хв. читання

WordPress планує розглядати нову технологію Google FLoC як проблему безпеки. Її хочуть автоматично заблокувати на сайтах платформи.

Компанія заявила, що на WordPress працює приблизно 41% інтернету — і ця спільнота може боротись із дискримінацією за допомогою чотирьох рядків коду. Ці чотири рядки видаватимуть заголовки HTTP request, які казатимуть браузеру вимкнути FLoC на сайті.

function disable_floc($headers) {
    $headers['Permissions-Policy'] = 'interest-cohort=()';
    return $headers;
  }
 
add_filter('wp_headers', 'disable_floc');

Цей код планують додати у версію WordPress 5.8, яка має вийти в липні. Однак імовірно, що Google розгорне технологію FLoC раніше. Тож WordPress думає визначити FLoC як проблему безпеки і зробити бекпортинг для раніших версій, щоб не чекати липневого релізу. Водночас адміністратори зможуть керувати налаштуваннями й дозволяти відстеження через FLoC.

Нагадаємо, Brave, DuckDuckGo і Vivaldi теж виступили проти нового методу Google та заблокували FLoC у своїх системах. Також розробники DuckDuckGo створили для цього Chrome-розширення, а організація Electronic Frontier Foundation запустила сайт Am I FLoCed. На ньому можна перевірити, чи вас відстежують новим методом Google, який EFF вважає небезпечним і шкідливим.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація