WSL для Windows 11 вже можна завантажити з Microsoft Store

1 хв. читання

Раніше увімкнути WSL можна було як опційну можливість — через діалогове вікно з керуванням функціями Windows. А зараз Microsoft опублікувала попередню версію WSL у своєму новому магазині застосунків у Windows 11. Тож можна швидко завантажувати підсистему й оновлювати її одразу зі сторінки Microsoft Store.

Також WSL тепер відокремлена від операційної системи, тож не потрібно буде перевстановлювати всю Windows, коли у WSL з'являться нові функції. Наприклад, Microsoft згадує про підтримку графічних застосунків, GPU-обчислення і файлову систему Linux.

Microsoft зауважила, що буде просувати версію WSL з Microsoft Store як оптимальну для Windows 11. Однак вбудована у Windows підсистема теж буде підтримуватись.

Компанія зазначає, що це класична й знайома усім підсистема WSL, але з декількома дрібними змінами. Наприклад, з'явились нові функції у wsl.exe --mount; додалась команда wsl.exe --version, яка показує інформацію про поточну версію; ядро Linux оновлено до випуску 5.10.60.1 тощо. Увесь перелік змін можна знайти у документації.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація