Xerox заявила про намір придбати HP

Alex Alex 08 листопада 2019

Xerox заявила про намір придбати HP

Фото: www.briantuttle.org

Компанія Xerox зробила пропозицію про поглинання свого конкурента — компанії HP. Ринкова вартість HP становить $27 млрд. До сьогоднішнього дня обидві компанії були змушені скорочувати витрати — злиття допоможе їм заощадити більше $2 млрд.

Видання Reuters сообщает, що Xerox готова придбати HP за $33 млрд. Запропонована сума вище ринкової капіталізації Xerox в 4 рази — він оцінюється приблизно в $8 млрд. Компанія має намір провести розрахунок за угодою готівкою і власними акціями в співвідношенні 77% до 23%.

Повідомлення про угоду сприятливо вплинуло на курс акцій обох компаній — цінні папери Xerox подорожчали на 3,1%, HP — на 8,3%. Конгломерат Citigroup погодився фінансувати злиття.

Главою об'єднаної компанії, ймовірно, стане генеральний директор Xerox Джон Висентин.

Xerox займається виробництвом великих принтерів та копіювального обладнання. Річний дохід компанії становить $10 млрд. HP є одним з найбільших виробників ПК в світі, а також виготовляє більш компактні принтери та витратні матеріали для них. Виручка компанії за 2018 рік склав $58 млрд.

Hewlett-Packard Co. була розпущена в 2015 році. З неї були виділені HP і виробник серверів, суперкомп'ютерів, систем зберігання даних, мережевого устаткування — Hewlett Packard Enterprise Co.

У 2015 році мільярдер-інвестор Карл Айкан, який володіє 10,6% акцій Xerox лобіював початок змін в компанії. В іншому випадку він передрікав Xerox долю Kodak. У 2018 році Айкан і Дарвін Дизон запобігли злиття з Xerox Fujifilm.

Fujifilm подала в суд на Xerox в червні 2018 року за порушення контракту і оцінила збитки у розмірі більше $1 млрд.

4 листопада 2019 компанія Fujifilm заявила, що придбає перебуває у власності Xerox — Fuji Xerox — за $2,3 млрд і відмовиться від позову проти американської компанії.

Source: habr.com

Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.