З жовтня Chrome видалятиме розширення, що зловживають даними

1 хв. читання

У травні Google оновив правила для розширень Chrome. Розширенням потрібно буде просити доступ для отримання навіть мінімальної кількості даних користувачів.

Також розробники мають опублікувати політику конфіденційності для свого продукту. Це стосується всіх розширень, які обробляють персональні дані, наданий користувачем контент та приватні повідомлення.

Вчора Google визначив дедлайн — до 15 жовтня усі розробники мають оновити розширення відповідно до нових вимог. Розширення, які порушують ці правила, видалять з Chrome Web Store (або відхилять публікацію, якщо розширення нове).

Компанія радить розробникам:

  1. Перелічити дозволи, які мають розширення, та перейти на більш обмежені альтернативи, якщо це можливо. Також треба пояснити, навіщо вам потрібні ці дозволи. Якщо ви хочете збільшити кількість дозволів, відповідний запит можна надсилати тільки в оновленій версії програми.

  2. Опублікувати політику конфіденційності, якщо розширення обробляє персональні та конфіденційні дані (зокрема наданий користувачем контент і його повідомлення). Розробники повинні обробляти дані у найбезпечніший спосіб і передавати дані за допомогою сучасної криптографії.

Додати політику конфіденційності та пов'язати її з обліковим записом розробника можна через панель інструментів. Усі опубліковані розробником розширення повинні мати однакову політику конфіденційності.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.1K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація