Alibaba опублікувала документацію Dragonfly

1 хв. читання

Одна з найбільших китайських IT-компаній, Alibaba, опублікувала документацію власної розподіленої системи передачі файлів Dragonfly, що використовує P2P-звязок для побудови мережі розповсюдження контенту.

Dragonfly є одним з найбільш важливих компонентів інфраструктури компанії Alibaba та щомісяця обслуговує близько 2 мільярдів завантажень, сумарним розміром більше 3.4 ПБ. У порівнянні з централізованими серверами завантаження контенту, Dragonfly дозволяє домогтися постійного часу віддачі, який не залежить від числа користувачів, які одночасно завантажують дані.

Alibaba опублікувала документацію Dragonfly
Час віддачі Dragonfly

Код проекту написаний на Go, Java та Python (в майбутньому всі компоненти планується переписати на Go), і поширюється під ліцензією Apache 2.0.

Розробники Dragonfly стверджують, що їх система на відміну від інших подібних є більш ефективною, економить пропускну здатність та гарантує надійність до 99.9999%.

Крім передачі файлів велика ставка робиться на застосування Dragonfly для оптимізації доставки застосунків та образів контейнерів для DevOps-застосувань. Dragonfly може інтегруватися з різними платформами контейнерної ізоляції, не вимагаючи зміни їх рушіїв. Окрім цього Dragonfly відмінно інтегрується з системами управління контейнерами Docker і Pouch.

У порівнянні з традиційними засобами доставки контейнерів Docker, Dragonfly дозволяє збільшити пропускну здатність у 57 разів й на 99.5% скоротити трафік, що виходить від реєстру контейнерів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація