Amazon випустила OpenSearch 1.0: форк платформи Elasticsearch

1 хв. читання

Amazon опублікувала реліз OpenSearch 1.0 — це форк Elasticsearch, який підтримується спільнотою і має відкритий код з ліцензією Apache 2.0.

Проєкт складається із системи для пошуку й аналізу даних (OpenSearch), візуалізації та користувальницького інтерфейсу (OpenSearch Dashboards), а також набору функцій з проєкту Open Distro for Elasticsearch. Наприклад, до них належать система сповіщень, безпеки, виявлення аномалій, підтримка SQL

Нагадаємо, взимку Elastic змінила ліцензію для своїх компнентів і перейшла на SSPL. В такий спосіб вона вирішила боротись із провайдерами, які безплатно отримують Elasticsearch, продають його на своїх платформах і ніяк не допомагають проєкту.

Тож Amazon розробила власні форки Elasticsearch і Kibana з тих версій, які ще мають відкриту ліцензію (це Elasticsearch 7.10.2 і Kibana 7.10.2). Компанія наполягає на тому, що код системи має бути відкритий і підтримуватись спільнотою. Цю ініціативу підтримують і Red Hat, SAP, Capital One та Logz.io.

Випуск OpenSearch повністю почистили від пропрієтарного коду і полегшили міграцію. Розробники кажуть, що перехід на OpenSearch буде не складнішим за звичайне оновлення Elasticsearch. Окрім цього:

  • З'явилась підтримка ARM64 для Linux.
  • OpenSearch Dashboards тепер підтримує Data stream.
  • Є інструменти, щоб вбудовувати OpenSearch та OpenSearch Dashboards у вже готові сервіси.
  • У плагіні Trace Analytics тепер є візуалізація і фільтри атрибутів Span.
  • Плагін Reporting підтримує опцію планування та фільтрування за користувачами.

Детальніше про всі оновлення можна дізнатись на сторінці релізу та в блозі OpenSearch.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація