Apple і Google разом створюють систему для відстеження коронавірусу

1 хв. читання

У п'ятницю Apple і Google розповіли, що разом створюють систему Contact Tracing. Вона відстежуватиме, як поширюється коронавірус і з ким контактували хворі. Дані передаватимуться через застосунки, схвалені організаціями охорони здоров'я.

Через Bluetooth технологія визначатиме телефони, розташовані поруч, і в такий спосіб формуватиме мережу контактів. Якщо користувач повідомить про діагностований в нього COVID-19, застосунок попередить людей, які контактували з хворим. Система працюватиме анонімно і спочатку діятиме лише на пристроях зі встановленим застосунком.

API для iOS і Android мають випустити в травні, тоді офіційні застосунки зможуть їх реалізувати. Але потім Apple і Google планують додати той самий функціонал у свої операційні системи. Тоді технологія зможе працювати не лише у користувачів програми, а й на всіх пристроях iOS і Android.

Система не має порушувати конфіденційність, вона шифруватиме дані, зберігатиме анонімність і не буде ідентифікувати користувачів чи визначати геолокацію. Детальніше про її функціонал можна прочитати у технічній документації.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація