Apple може випустити перший Mac на базі ARM у 2021 році

1 хв. читання

Apple може випустити свій перший ноутбук з ARM вже наступного року. Про це написав аналітик Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), відомий своїми влучними прогнозами щодо діяльності Apple. Він каже, що новий Mac з'явиться протягом 12—18 місяців і матиме власний процесор, а не створений компанією Intel.

За словами Куо, Apple дедалі більше фінансує дослідження і розробку процесорів з 5 нм, на яких і мають працювати нові комп'ютери Mac з ARM. Очікується, що такі чипи з'являться протягом цього року, а на початку 2021 на них перейдуть iPhone 2020 і новий iPad.

Перехід від процесорів Intel до власних чипів ARM стане великою подією для Apple, адже так буде легше оновлювати апаратне забезпечення і не залежати від інших виробників. Щоправда, розробникам доведеться переводити ПЗ для MacOS на нову архітектуру процесора. Якщо прогнози Куо справдяться, то Apple мала б невдовзі випустити Developer Transition Kit.

Сама компанія ніколи офіційно не заявляла, що відмовиться від процесорів Intel та буде розробляти власні. Та, як зазначає The Verge, з вакансій Apple за останні кілька років було помітно, що вони планують виготовляти свої чипи для комп'ютерів і ноутбуків. ARM вже використовуються в Apple Watch, iPad, iPhone і компанія активно розвиває цей напрямок.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація