Microsoft представив Defender для Mac

1 хв. читання

Сьогодні Microsoft оголосила, що переносить Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP) на Mac. Раніше це був сервіс Windows для захисту клієнтів Microsoft 365 й активів ІТ-адміністраторів. Тоді він називався Windows Defender ATP, але тепер корпорація перейменує сервіс на Microsoft Defender.

Віце-президент компанії Джаред Спатаро (Jared Spataro) підкреслив, що Microsoft облишить свій «орієнтований на Windows підхід до життя». Він порівняв це з перенесенням застосунків Office на iPad й Android і сказав, що Microsoft 365 не повинен працювати лише на Windows.

Може здаватись незрозумілим, до чого тут Mac, якщо Microsoft Defender є частиною пакету Microsoft 365. Видання Techcrunch відповідає: існує безліч підприємств, які поєднують Windows і Mac, і де всі співробітники користуються програмами Office. Рішення безпеки, яке охоплює обидві системи, може значно полегшити роботу ІТ-підрозділам компаній.

Microsoft також розповіла про нові можливості сервісу, що стосуються керування загрозами та вразливостями за допомогою машинного навчання. За останні кілька місяців корпорація вже випустила ряд нових функцій, які допомагають компаніям активно контролювати та визначати загрози.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація