Apple побудує перший дата-центр в Китаї

1 хв. читання

Apple заявила про плани побудувати перший дата-центр в Китаї. Минулого місяця у країні був прийнятий ряд законів, що стосуються кібербезпеки. Відтепер всі іноземні компанії повинні зберігати інформацію всередині країни.

Новий дата-центр буде побудований сумісно із китайською компанією Guizhou-Cloud Big Data Industry Co Ltd (GCBD). Для енергозабезпечення планується використовувати виключно відновлювані джерела енергії. Проект залучить близько $1 мільярда інвестицій. Інформацію китайських користувачів Apple планують перенести до нового дата-центру вже за декілька місяців.

Apple побудує перший дата-центр в Китаї

Представники Apple зазначають, що створення нового центру всередині країни дозволить не тільки дотриматися законів, але й пришвидшити обробку даних. Окрім цього, це дозволить створити нові робочі місця у провінції Guizhou (贵州).

Apple є одною з найбільших та найпопулярніших компаній в Китаї, незважаючі на те, що деякі її сервіси, такі як iTunes Movies та iBooks заблоковані в країні. Китайський ринок є другим найбільшим ринком за кількістю проданих продуктів Apple, тому налагоджувати співпрацю із місцевим урядом є важливим завданням для компанії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація