Apple працює над супутниковою технологією, щоб передавати дані одразу на пристрої

1 хв. читання

Видання Bloomberg повідомляє, що Apple сформувала команду з аерокосмічних інженерів та конструкторів супутників й антен. Вони працюватимуть над створенням супутникової технології для безпосереднього обміну даними з пристроями компанії, зокрема з iPhone.

Щоправда, цей проєкт поки на ранній стадії, його цілком можуть згорнути. Деталі поки що тримають у таємниці, та відомо, що команду очолюють Майкл Трела (Michael Trela) та Джон Фенвік (John Fenwick), які раніше займались супутниковими й космічними технологіями в Google.

Мета нового проєкту Apple — створити супутникову комунікаційну технологію, щоб передавати й надсилати дані одразу на пристрої користувачів та об'єднати їх у мережу. Тоді компанії доведеться менше покладатись на послуги посередників.

Bloomberg пише, що Apple не обов'язково розроблятиме власні супутникові апарати. Достатньо створити передавачі або наземне обладнання, що взаємодіятимуть з апаратурою на орбіті. Тоді пристрої Apple зможуть або отримувати дані напряму, або об'єднатись у мережу, незалежно від їхнього оператора. Також ця технологія зможе покращити геолокацію та роботу навігаційних сервісів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація