Apple вже показує рівень конфіденційності програм у всіх App Store

1 хв. читання

У липні Apple оголосила, що збиратиме більше даних про конфіденційність застосунків, а біля кожної програми в App Store з'являться відповідні позначки.

Компанія просила розробників відповісти на запитання і вказати, які саме дані збирають їхні застосунки. Восени це можна було робити добровільно, а з 8 грудня правило стало обов'язковим для всіх нових програм і апдейтів у App Store.

Тепер, з 14 грудня, ці позначки про конфіденційність з'явились у всіх магазинах App Store, зокрема для iOS, iPadOS, macOS, watchOS і tvOS. В такий спосіб користувачі повинні одразу зрозуміти, яку інформацію про них збирають застосунки.

privacy-app-store

Дані поділяються на три категорії:

  1. Потрібні для відстеження (щоб пов'язати дані, які зібрав застосунок, з інформацією від інших джерел — та використати усе це для, наприклад, таргетованої реклами).
  2. Пов'язані з користувачами (певна особиста інформація, пов'язана з обліковим записом, пристроєм тощо).
  3. Не пов'язані з користувачами.

Передбачається, що розробники знають, які дані збирає застосунок і для чого вони застосовуються потім. Наприклад, якщо інформація передається партнерам чи іншим розробникам, треба вказати, що вони роблять з цими даними. Скажімо, використовують для цільової реклами, обміну списками контактів чи даними про локацію користувачів тощо.

Водночас розробники мають зазначати, коли беруть дані з сервісів Apple, але не відповідають за розголошення даних, які зібрала сама компанія.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація