Правила Play Store суперечливі щодо старих неопублікованих програм

2 хв. читання

Зараз Google Play Store все більше зосереджується на безпеці користувачів та визнає її важливішою за юзабіліті. У січні з'явились нові вимоги щодо застосунків та обмеження їх доступів до SMS і дзвінків. Це змусило розробників змінювати програми та видаляти деякі функції.

На Reddit почали обговорювати, чи потрібно оновлювати старі неопубліковані застосунки. З одного боку — вони старі й неопубліковані, а з іншого — за порушення нових правил можуть заблокувати обліковий запис.

Розробник звернувся по допомогу, після того як Google сказав йому оновити кількарічний неопублікований застосунок. В листі зазначалось, що всі програми на Google Play, опубліковані та неопубліковані, мають відповідати новим правилам. Реддітор не хотів далі працювати з цим старим застосунком, однак хвилювався, що його обліковий запис заблокують.

Важливо, що розробники не можуть повністю видалити програму з Play Store, лише скасувати публікацію. Тоді застосунок все одно буде доступним для користувачів, які завантажили його раніше. Можна попросити команду Play Store видалити програму, лише якщо вона не встановлена на жодному пристрої, а для популярних застосунків це проблема.

До розмови приєднався представник Android Developer Relations, він сказав, що розробнику не варто хвилюватись. Отриманий лист від Google — це просто попередження про те, що програму можуть видалити. Обліковий запис через таке не блокуватимуть. Він порадив не чіпати застосунок, а команда Play Store просто видалить його, якщо вважатиме за потрібне.

На жаль, довідка Google Play Console не дає чіткого розуміння ситуації. В одному абзаці написано, що видалення програми не впливає на репутацію облікового запису розробника. Та потім вказано: «Ми можемо заблокувати ваш вміст, якщо ви грубо чи неодноразово порушуєте наші правила або якщо ми вже відхиляли чи видаляли ваші додатки».

Screenshot-1

Представник Android Developer Relations погодився, що це суперечливі правила, і пообіцяв звернутися до відповідної команди Google Play.

Стару програму реддітора все ж видалили за порушення правил. Та у сповіщенні не зазначалось, чи вплине це на обліковий запис розробника.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація