Систему оцінок у Play Store персоналізують

1 хв. читання

Google персоналізує рейтинги Android-застосунків у Play Store: система оцінок буде враховувати країну та пристрій користувачів.

У блозі компанії зазначено, що зараз оцінка за щось одне може несправедливо впливати на увесь застосунок. Наприклад, коли помилка стосується лише однієї країни, але рейтинг програми погіршується на всіх рівнях. Водночас краща підтримка для певних пристроїв (наприклад, планшетів) залишається непоміченою, адже таких користувачів меншість.

Тож з листопада 2021 року у рейтингах на телефоні почне враховуватись країна, а на початку 2022 року з'явиться персоналізація для різних типів пристроїв: планшетів, годинників, Chromebook тощо.

image-2-ad

Окрім того, є кілька змін у Play Console, щоб розробники могли бачити, як певні оновлення впливають на успіх застосунків. Наприклад, можна фільтрувати оцінки за типом пристрою, отримувати детальну статистику (звіти у форматі CSV), налаштувати період для графіків тощо. Ці зміни вже доступні для розробників, які мають обліковий запис у Play Console.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація