Bloomberg: Microsoft розробляє власні Arm-процесори

1 хв. читання

Microsoft розробляє власні Arm-процесори для серверів обробки даних Azure. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на свої джерела. У статті зазначено, що Microsoft також може створити й інший чип, для персональних комп'ютерів Surface, але поки це дослідницький проєкт.

Якщо все так, дії Microsoft нагадують поведінку Apple, котра теж вирішила відмовитись від продукції Intel й нещодавно випустила свої Arm-процесори M1. З іншого боку, Microsoft вже має досвід у цій галузі, торік компанія разом з Qualcomm створила Arm-чип для Surface Pro X, а цьогоріч представила чипи SQ2.

Також видання зауважує, що Microsoft кілька років активно збирає інженерів, які спеціалізуються на процесорах. Зокрема компанія переманила співробітників з Intel, Advanced Micro Devices, Nvidia і Qualcomm.

Представники Microsoft і Arm відмовились коментувати, чи справді Microsoft розробляє чипи для серверів та ПК. Водночас джерела Bloomberg кажуть, що компанія імовірніше випустить процесори для серверів, ніж для Surface.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація