Bloomberg: Qualcomm, Microsoft і Google проти угоди між Nvidia й Arm

1 хв. читання

Google, Microsoft і Qualcomm проти того, щоб Nvidia купувала Arm. Про це повідомляють видання CNBC і Bloomberg з посиланням на власні джерела.

У вересні минулого року Nvidia заявила, що придбає виробника мікросхем Arm у SoftBank — за 40 мільярдів доларів. Arm мала б працювати як підрозділ Nvidia, головний офіс компанії планували залишити у Великій Британії.

Зараз стало відомо, що деякі технологічні компанії звернулися до антимонопольних органів зі скаргою: на їхню думку, ця угода може зашкодити ринку. Як пише видання Bloomberg, керівники Qualcomm, Microsoft і Google непокояться, що Nvidia змінить модель ліцензування для чипів Arm, аби обмежити доступ до технології чи зробити її дорожчою.

Співзасновник Arm теж не схвалює цю угоду, торік він розпочав кампанію Save Arm та просив британський уряд не допустити продаж компанії Nvidia.

Сама ж Nvidia раніша заявила, що не планує перешкоджати конкуренції на ринку. Компанія обіцяла зберегти модель відкритого ліцензування й глобальний нейтралітет Arm.

Як повідомляє CNBC, американські антимонопольні органи вже попросили SoftBank, Nvidia й Arm надати додаткову інформацію для розслідування.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація