Вийшла специфікація OpenXR для апаратних стандартів AR і VR

1 хв. читання

The Khronos Group сьогодні випустила попередню специфікацію OpenXR 0.90. Вона призначена для роялті-фрі стандартів, пов'язаних із доповненою реальністю (AR) і віртуальною (VR), разом відомих як XR.

Нова специфікація має допомогти розробникам створювати ПЗ, що працює швидко й ефективно на різних видах апаратного забезпечення VR і AR. OpenXR 0.90 вже доступна на сайті Khronos. Це попередній реліз, розрахований на отримання фідбеку від розробників через форум OpenXR.

openxr

У випуску OpenXR 0.90 є міжплатформний API, що дозволяє постачальникам апаратної платформи XR розкривати функціональні можливості своїх систем.

Розробники мають доступ до загального набору об'єктів і функцій, рендерингу, відстеження, синхронізації кадрів тощо. Вони можуть запускати свої програми в декількох системах XR і витрачати мінімум зусиль на перенесення — а це суттєвий прорив у галузі.

Автори релізу — робоча група Khronos OpenXR, що була створена на початку 2017 року за підтримки та участі провідних XR-компаній. Khronos Group підтримують чимало представників апаратних, програмних та ігрових галузей. Серед них: Intel, Advanced Micro Devices, Nvidia, Microsoft, HTC, Samsung, Qualcomm, Valve, Oculus, Google, Unity та інші.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація