Нейромережа від Nvidia перетворює начерки в реалістичні зображення

1 хв. читання

На конференції Nvidia GTC 2019 компанія показала демоверсію нейромережі GauGAN — приголомшливої програми для створення детальних зображень.

Користувач може намалювати кілька ліній мишкою, обрати налаштування — і його начерк перетвориться у фотореалістичну картинку: захід сонця, вершини гір, живописний водоспад тощо. Якщо двоє людей малюють однакові ескізи з ідентичними налаштуваннями, результати все одно будуть різні.

NVIDIA-Gau-GAN-AI-demo-screenshot

Нейромережа отримала назву GauGAN — в честь французького художника Поля Гогена. Видання TechCrunch назвало програму «пеінтом» епохи штучного інтелекту.

Генератор нейромережі створює зображення і передає його дискримінатору, навченому на реальних фотографіях. Той підказує генератору, як допрацювати зображення і що виправити. Для цього проекту Nvidia взяла мільйон фотографій з Flickr. GauGAN вміє генерувати реалістичні деталі (наприклад відображення об'єктів у воді), змінювати час і сезон (налаштовувати освітлення, додавати сніг, забирати листя з дерев).

Автори проекту стверджують, що ця розробка — лише демонстрація можливостей нейромережних платформ Nvidia. Поки що GauGAN вміє працювати лише з природними ландшафтами, але мережу можна навчити генерувати й інші типи об'єктів. В майбутньому такий інструмент може допомагати архітекторам, ландшафтним дизайнерам і розробникам ігор, вважають представники Nvidia.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація