Chef повністю переходить на open-source

1 хв. читання

Chef — популярна платформа автоматизації. Сьогодні керівництво сервісу оголосило про перехід всього їх програмного забезпечення на open-source. Відтепер воно поширюватиметься під ліцензією Apache 2.

Досі Chef використовував модель open core: мав певну кількість пропрієтарних продуктів, які доповнювали інструменти з відкритим кодом. Ці платні продукти (а їх було від третини до половини всієї кодової бази) призначалися здебільшого для корпоративних клієнтів, їх безпеки й розробок. Тепер усі ці інструменти мають відкритий код.

Ми покидаємо нашу модель open core. Зараз ми переходимо до розробки виключно відкритого програмного забезпечення

Він додав, що це також передбачає відкриту розробку продукту. В майбутньому компанія планує ділитися інформацією про плани та деталі розробки. Усі комерційні пропозиції Chef теж базуватимуться на відкритому коді, до якого усі мають доступ.

Скобі виокремив дві причини такого рішення. На його думку, найкращий спосіб зробити програми корисними для людей — відкрито співпрацювати із цими людьми. Це перша причина. Друга: компанії стає все важче пояснювати, які частини ПЗ відкриті, а які ні. Набагато легше зробити відкритим все.

Також Chef оголосила про випуск свого Enterprise Automation Stack, котрий об'єднає усі інструменти Chef (Chef Automate, Infra, InSpec, Habitat й Workstation) під одним дахом.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація