Чому я перейшов на Dart

2 хв. читання

Хтось пам'ятає Dart? Так, багато хто навіть не звертає на неї уваги, але перехід на цю мову програмування для мене виявився однією з найкращих змін в моєму житті.

Доводи на користь Dart

  • Він може робити все те, що й звичайний JavaScript: веб-додатки та сервери (а в майбутньому й flutter).

  • Не потрібно писати код під різні браузери. Також в нього є гарна бібліотека для роботи з html, передбачувана поведінка, і все це - вбудовані функції.

  • Збірка коду добре оптимізована та організована. І добре справляється з мільйонами рядків коду (пруф).

  • Unit-тестування просте і потужне.

  • dart-vm швидше Node

Чому я перейшов на Dart

  • Dart використовується як головна мова для систем, вартістю в мільйони доларів. Крім того, це одна з найпопулярніших мов в Google (пруф).

  • Активно розроблюється.

  • Має потужні фреймворки на кшталт Angular 2 & Polymer, також є неофіційний пакет React.

Перехід з JavaScript

Я був JavaScript-наркоманом. Я писав на ньому програми. Я написав на ньому оптимізований ігровий рушій, на якому в свою чергу написав MMO-платформер (приватна розробка). Я написав на ньому бібліотеку для зв'язування даних (приклад використання). Я любив JavaScript і називав його своєю улюбленою мовою програмування. Але це все було до того, як я зустрів Dart. Dart має в своєму арсеналі куди більше фіч, і вирішує ті проблеми, які JS тільки створював.

Перехід на Dart в нових проектах досить легкий. Якщо ви знайомі з новими стандартами JavaScript, ви вже майже знаєте Dart. Перехід на Dart в існуючому JavaScript-проекті трохи складніший, але все ще простий. Є навіть інструменти, що допоможуть це зробити.

Я нічого не втратив, перейшовши на Dart, навпаки, я отримав нові можливості. Я тільки додав новий та потужний інструмент в свій арсенал. Тепер я знаю як зробити сайт як на JavaScript, так і на Dart, і це прекрасно.

Йдіть вперед, спробуйте Dart. Ще одна мова в вашому арсеналі не буде зайвою. А знання JavaScript допоможе зрозуміти, підходить він вам чи ні.

Вирішили спробувати? Ось декілька посилань для вас:

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація