Chrome блокуватиме HTTP-контент на HTTPS-сторінках

1 хв. читання

З наступного року Google Chrome буде суворішим до веб-сайтів, які ще не повністю перейшли на HTTPS і завантажують певний контент — зображення, скрипти, відео — через http://.

Такий змішаний контент завжди був проблемою, адже елементи, що завантажуються без шифрування, не можна назвати безпечними. Та сайти здебільшого ігнорували цей ризик — оскільки довгий час HTTPS-протоколом мало хто користувався.

Втім останніми роками Google і Mozilla активно популяризували HTTPS та змінили правила гри. Тепер понад 90% сайтів у Chrome відкриваються саме через цей протокол.

Зараз, якщо на HTTPS-сторінках є елементи без шифрування, браузер показує відповідну позначку — Not secure — та блокує деякі небезпечні елементи. З наступного року блокуватиметься увесь HTTP-контент, тож сторінки, відкриті через https://, будуть гарантовано захищені.

Це відбуватиметься у декілька етапів:

У Chrome 79, що вийде в грудні цього року, можна буде вимикати блокування для конкретних сайтів. Це стосується змішаних скриптів, iframe та іншого контенту, котрий зараз Chrome блокує за замовчуванням.

age-info-with-browser-2x

У Chrome 80 змішані аудіо- та відеоресурси будуть автоматично оновлені до https://. Якщо вони не зможуть завантажуватись через цей протокол, то блокуватимуться (користувачі зможуть їх розблокувати). Змішані зображення все ще будуть доступні, але браузер видаватиме позначку Not Secure для всієї сторінки.

pasted-image-0

Щоб уникнути цього розробники можуть використати властивості upgrade-insecure-requests або block-all-mixed-content. Випуск Chrome 80 запланований на січень 2020.

У Chrome 81 змішані зображення будуть блокуватись за замовчуванням, якщо вони не завантажуватимуться через https://.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація