Chrome поки не буде економити пам’ять методом Microsoft Edge

1 хв. читання

Google зупинив тестування технології Microsoft, яка оптимізувала використання пам'яті в Chrome. Виявилось, що через неї погіршувалась продуктивність CPU, тож функцію тимчасово вимкнули.

Нагадаємо, що йдеться про технологію Segment Heap, яка допомогла Microsoft Edge скоротити витрати пам'яті на 27%. Розробники додали її у Chrome для Windows 10 2004 і в пізніші версії. Однак потім зауважили, що це негативно впливає на процесор, тому в Chrome 85 функція не буде працювати автоматично. Стабільна версія Chrome 85 має вийти у серпні.

Проблему з CPU помітив інженер Intel. Він побачив, що з технологією Segment Heap у Chrome продуктивність процесора погіршується (в тестах на ПК з процесором Intel Core i9-9900K). Показники стали нижчими на 10—13%, залежно від різновиду тесту.

Microsoft визнає, що технологія може погано впливати на процесор, і вважає, що її можна реалізувати краще. Для цього потрібне суттєве втручання у кодову базу браузера і команда Windows вивчає, як можна застосувати Segment Heap з меншими втратами.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація