Facebook розробляє власну операційну систему

1 хв. читання

Facebook розробляє свою операційну систему, яка з часом має зменшити залежність компанії від Android. Про це повідомляє видання The Information. Проєкт очолює Марк Луковський (Mark Lucovsky), який працював у Microsoft і був співавтором операційної системи Windows NT.

Поки компанія не розголошує подробиць і не повідомляє, коли планується випуск системи. Та представники Facebook кажуть, що в майбутньому цю ОС можуть використовувати у шоломах віртуальної реальності Oculus та у пристроях Portal. Зараз вони працюють на модифікованій версії Android. Застосунки Facebook для смартфонів і далі запускатимуться на операційній системі Google.

Ми не можемо довіряти ринку або конкурентам, тож маємо подбати про все самі

Facebook не вперше намагається створити свою ОС, та попередні спроби не можна назвати успішними. У 2013 році компанія працювала над власною системою для Facebook Home, та зрештою все одно використала Android.

Відомо, що зараз компанія розробляє ще власні окуляри доповненої реальності. Проєкт з кодовою назвою Orion буде готовий у 2023 році — тоді ж, коли планується випуск AR-окулярів Apple.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація