Huawei випускає нову операційну систему — HarmonyOS

1 хв. читання

Huawei офіційно представив HarmonyOS — операційну систему, яка повинна замінити Android. В Китаї вона буде відома під назвою Hongmeng. В компанії кажуть, що ця ОС зможе використовуватись для всіх типів пристроїв: від смартфонів до розумних колонок та автомобільних систем. Щоб привабити користувачів, ОС буде поширюватись як платформа з відкритим вихідним кодом у всьому світі.

Нагадаємо, у травні США внесли Huawei до чорного списку, тож Google тимчасово заборонив компанії послуговуватись Android. Відтоді було багато розмов про власну операційну систему Huawei, але без жодної конкретики.

Один з керівників Huawei Річард Ю (Richard Yu) заявив, що HarmonyOS «кардинально відрізняється від Android та iOS» через здатність масштабуватись на різні типи пристроїв.

Huawei планує випустити HarmonyOS для «продуктів з розумним екраном» (smart screen products) наприкінці року. Протягом трьох наступних років компанія збирається поширювати ОС на інші пристрої. Huawei не пояснює, що саме мається на увазі під «smart screen», та у Reuters пишуть, що дочірня компанія Honor, імовірно, виведе ОС на Smart TV. Спочатку нова система функціонуватиме в Китаї, після чого буде переходити на інші ринки.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація