Fedora і CentOS створять новий сервіс на базі GitLab

1 хв. читання

Команди Fedora і CentOS разом працюватимуть над новим сервісом для спільної розробки — Git Forge. У проєкті також братимуть участь Red Hat Enterprise Linux (RHEL) та Community Platform Engineering (CPE).

Основою для Git Forge стане платформа GitLab, на ній базуватиметься хостинг проєктів і взаємодія з Git-репозиторіями. Попередній сервіс pagure.io продовжить існувати, якщо знайдеться спільнота для його підтримки.

Таке рішення ухвалили після внутрішнього обговорення, завдяки якому сформувався список вимог до нового проєкту. Серед них були безпека, зручність, стабільність базової платформи та функціонал, потрібний для роботи з репозиторіями. При цьому всі учасники погодились не розглядати GitHub як можливий варіант.

Публічного обговорення не відбулося — і це одна з причин, через яку новий проєкт критикують. Спільноту непокоїть і те, що частина функціоналу GitLab, потрібного для Git Forge, доступна лише у пропрієтарній версії платформи.

Тим часом GitLab відкрила доступ до 18 функцій, що раніше були платними. Вони стосуються всього циклу розробки, зокрема планування проєктів, візуалізації, зручнішого керуванням версіями тощо. Перелік цих можливостей опублікований у блозі компанії.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація