GitHub запускає Marketplace

1 хв. читання

У розділі Marketplace користувачі сервісу зможуть знаходити і купувати програмне забезпечення для виконання робочих завдань – «починаючи з безперервної інтеграції і закінчуючи управлінням проектами і переглядом коду».

За інформацією GitHub, понад 60% бізнес-клієнтів використовують різні інтеграції. Marketplace усуне перешкоди до застосування чужих програм, забезпечивши платежі з облікових записів GitHub і централізоване управління такими інтеграціями.

Магазин поки що включає чотири розділи.

  1. «Якість коду» (Code quality), в якому знаходяться додатки, які допомагають автоматизувати рев'ю коду за допомогою тестування його стилю, якості і безпеки.
  2. «Безперервна інтеграція» (Continuous integration), в якому знаходиться інструменти для автоматизації створення білдів і їх тестування при завантаженні на GitHub.
  3. «Моніторинг» (Monitoring) містить рішення для відслудковування змін в коді на роботу програм.
  4. «Управління проектом» (Project management) включає інструменти з організації роботи над кодом і проектами.

GitHub інтегрує в Marketplace й інші додатки. Розробники зможуть завантажувати власні інструменти, якщо вони відповідатимуть стандартам спільноти.

В рамках ініціативи компанія перейменувала розділ Integrations в GitHub Apps. Так розробники отримали більший контроль над дозволами і полегшений доступ до сховищ.


Інтерфейс доступу до даних GraphQL, на якому базується сам GitHub, став доступний всім бажаючим. За допомогою нього розробники можуть створювати власні інструменти зі зручним доступом до даних. Детальніше про GitHub GraphQL API можна дізнатись з документації.


Крім того, анонсовані оновлена бета GitHub Desktop для Mac і PC, що використовує платформу Electron, а також інтеграція Git і GitHub з редактором коду Atom.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація