Microsoft змінює модель розширень у Visual Studio

1 хв. читання

Microsoft створює нову модель для розширень у середовищі Visual Studio — щоб їх було легше писати, підтримувати і працювати з ними через хмару.

Розширення корисні для будь-якого середовища: вони слугують і для сторонніх інтеграцій, і для спеціальних функцій, які роздують основний продукт, якщо їх додати в нього напряму. Зараз у Visual Studio Marketplace є 3897 програм, найбільш популярну з них — GitHub — завантажили вже 1,8 млн разів.

Однак зі створенням розширень виникає багато проблем. Програмна менеджерка VS Леслі Річардсон днями написала, що їх буває складно писати й часто доводиться мати справу з несумісними API та громіздкою архітектурою. До того ж треба постійно запитувати у колег, як реалізувати те, що мало б бути базовою командою. Ще розробникам не завжди зрозуміло, де шукати всі потрібні API та як їх використовувати.

GladstoneImgOpt_Example.gif

Тому у Visual Studio створюють нову модель розширень, щоб уніфікувати API, спростити їх пошук та підтримку. Задля безпеки нова модель буде більш ізольованою від коду самого середовища. Розширення зроблять доступними «локально і дистанційно», щоб вони нормально працювали в хмарному середовищі GitHub Codespaces. Також мають залишити усі можливості налаштувань користувацького інтерфейсу, які є зараз.

Поки що цей проєкт лише на ранній стадії. Щоб допомогти з ним, ви можете пройти опитування Microsoft і розповісти про свої взаємодії з розширеннями.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 3.9K
Приєднався: 11 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація