Код проєкту Fluid Framework виклали на GitHub

1 хв. читання

Microsoft опублікувала код проєкту Fluid Framework на Github. Це Typescript-бібліотека для спільної роботи над застосунками, працює в режимі реального часу і з низькою затримкою. Раніше видання The Verge досить влучно назвало проєкт «Google Docs на стероїдах».

Screenshot-37

Вперше Microsoft анонсувала Fluid Framework на конференції Build 2019, а на цьогорічній Build розповіла про нього детальніше. Планувалось, що проєкт виведуть в open source протягом місяця, та, як бачимо, насправді знадобилось чотири.

Fluid Framework базується на використанні DDS — розподілених структур даних, що синхронізовані між собою. Технологія Microsoft дозволяє розробникам спиратись на клієнтську модель застосунків, де не потрібно писати код з боку сервера. Обмін даними відбувається через WebSockets, тобто швидше і легше, ніж через HTTP.

Документацію проєкту можна переглянути на сайті fluidframework. В розділі playground є кілька прикладів використання технології, зокрема невелика гра, в яку тисячі людей додавали щось в режимі реального часу.

Зараз код Fluid Framework виклали на GitHub під ліцензією MIT, однак він досі на стадії попереднього перегляду. Виданню The Register вдалось запустити кілька прикладів через Visual Studio Code на Mac, хоча там траплялись і помилки. За словами Microsoft, основні функції Fluid Framework мають працювати стабільно, але загалом технологію ще треба вдосконалити.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація