GitHub запустив сервіс реєстру пакетів

1 хв. читання

GitHub оголосив про запуск Package Registry. Це новий сервіс для поширення і публікації пакетів з бібліотеками та застосунками. GitHub Package Registry дозволяє розробляти код і розміщувати пакети ПЗ в єдиному місці, пакети звідси можна використовувати як залежності для вашого коду на GitHub, без посередників та інших репозиторіїв.

GitHub використовує README в вашому сховищі для генерації опису пакета: ви можете відредагувати його, уточнити деталі про пакет чи процес встановлення. GitHub додає метадані для кожної версії, зокрема посилання на автора, репозиторій, коміт SHA, теги й дату. Приклад можна подивитись на @Codertocat/hello-world-npm.

package-registry-page

Для завантаження і публікації пакетів підійдуть звичайні пакетні менеджери й команди, як от npm, gem, docker, mvn і nuget.

Screenshot-0

Зараз новий сервіс проходить стадію бета-тестування: після заповнення форми можна отримати безкоштовний доступ для всіх видів репозиторіїв. Після завершення тестування доступ буде безкоштовним лише для публічних репозиторіїв або сховищ з відкритим ПЗ.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація