Google Docs отримали API для автоматизації процесів

1 хв. читання

Google оголосив про новий API для Google Docs — з ним розробники зможуть автоматизувати процеси, що раніше виконувались вручну. З квітня минулого року API перебував на стадії тестування, тепер він доступний для всіх.

Як відзначає Google, REST API призначений для того, аби розробники створювали служби автоматизованих процесів для користувачів, сервіси керування контентом і масу документів одразу. З API розробники зможуть також налаштовувати процеси, які керують документами після їх фактичного оновлення. Також можна вставляти, видаляти, переміщати, об'єднувати та форматувати текст, вставляти вбудовані зображення та працювати зі списками.

api-googledoc

Канонічний спосіб використання — виставлення рахунків, де потрібно постійно створювати документи зі змінними номерами замовлень і рядками на основі інформації від систем третіх сторін. Google також зазначає, що можливості імпорту та експорту API дозволяють використовувати Google Docs для внутрішніх систем керування контентом.

Деякі компанії попередньо тестували API, зокрема Zapier, Netflix, Mailchimp і Final Draft. Наприклад, Zapier інтегрувала API у власний інструмент автоматизації робочого процесу, щоб допомогти користувачам створювати листи-пропозиції за шаблоном. Netflix використовував API для створення внутрішнього інструменту, який допомагає інженерам збирати дані та автоматизувати документацію.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація