Google і Facebook прокладають новий підводний кабель

1 хв. читання

Google і Facebook прокладають новий підводний інтернет-кабель. Він називається Apricot і з'єднає шість країн: Сингапур, Японію, Ґуам, Філіппіни, Тайвань та Індонезію. Планується, що проєкт буде готовий у 2024 році.

Screenshot-40

Раніше цього року Google почав роботу над кабелем Echo — іншою підводною системою, що з'єднає США, Сингапур, Ґуам та Індонезію. Кабелі Echo та Apricot доповнюватимуть один одного, щоб покращити якість цифрових сервісів та задовольнити попит на 4G, 5G та широкосмуговий інтернет у регіоні.

Як пише Facebook, новий кабель має початкову потужність понад 190 терабітів в секунду.

Обидві корпорації інвестують в інтернет-інфраструктуру регіонів, що, на їхню думку, мають великий потенціал зростання, зазначає видання Bloomberg. Минулого року в Google планували витратити 10 мільярдів доларів на те, щоб допомогти Індії з цифровізацією у найближчі 5–7 років.

Також компанія інвестувала загалом у 18 підводних інтернет-кабелів, зокрема прокладає Curie (між США та Чилі), Dunant (між США і Францією), Equiano (між Португалією і Південною Африкою) і Grace Hopper (між Великою Британією та Іспанією).

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація