Google індексуватиме спочатку мобільні версії усіх нових доменів

1 хв. читання

Наприкінці 2018 року Google заявив, що більш ніж половина сторінок в результатах пошуку використовує мобільні версії для індексування.

Вчора стало відомо, що пошуковик буде індексувати спочатку мобільні версії сайтів (mobile-first indexing) автоматично для всіх нових доменів. Новий стандарт почне діяти 1 липня цього року.

Це означає, що нові сайти під час реєстрації буде сканувати Googlebot. Зручний для мобільних пристроїв контент буде використовуватись для індексації сторінок сайту, а також для розуміння його структури й вибору фрагментів, які видаватиме пошуковик.

Вперше Google заявив про бажання індексувати спершу мобільні версії ще у 2016 році. У грудні 2017 це почало працювати для невеликої кількості сайтів, торік у березні явище стало масштабним. До кінця року більша частина сторінок пройшла через Googlebot.

У корпорації пояснюють, що ці зміни мають покращити пошук у мережі для тих, хто віддає перевагу мобільним пристроям. Адже з 2015 року більшість користувачів Google шукали інформацію саме через мобільні.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація