Google, можливо, все ще працює над китайським Dragonfly

1 хв. читання

Останні 10 років Google переважно залишався поза китайським ринком, але торік це могло змінитися. У серпні 2018 стало відомо про план створення Dragonfly — пошукової системи, розрахованої спеціально на Китай. Тоді проект зазнав серйозної критики спільноти й самих працівників Google (адже йшлося про серйозне цензурування результатів видачі), тож його розвиток зупинили у грудні.

Та група співробітників Google провела власне розслідування, щоб дізнатися, чи справді проект Dragonfly зупинився, — повідомило вчора видання The Intercept. Виявилось, що репозиторій коду, пов'язаний з Dragonfly, все ще працює. За грудень було 500 записаних змін і 400 — за січень і лютий. Код був створений для двох пошукових застосунків, — Maotai й Longfei — які Google планує випустити в Китаї.

Також з'ясувалось, що близько 100 працівників Google все ще прив'язані до витрат, пов'язаних з Dragonfly, тобто компанія підтримує фінансування проекту. Звісно, це можуть бути якісь завершальні роботи, але поки Google ще не дав жодних коментарів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація