Google об’єднає в одній платформі усі хмари, навіть AWS і Azure

2 хв. читання

Компанія оголосила про випуск Anthos — мультихмарної платформи, що базується на Google Cloud Services. Презентація відбулась 9-го квітня на Google Cloud Next Conference.

Anthos — загальнодоступна платформа для керування застосунками на місці чи у хмарі. В якій саме — неважливо, це може бути і Google Cloud Platform (GCP), і конкуренти, як от Amazon Web Services чи Microsoft Azure. Anthos заснований на Cloud Services Platform, яку Google випустив торік для керування сервісами у GCP або локально.

Щоправда, поки Anthos підтримує тільки локальні середовища й GCP. Але скоро він буде «усюди», — переконував журналістів Урс Гольцле (Urs Hölzle), старший віце-президент Google з технічної інфраструктури. І додав, що відтепер настане час єдиного підходу: послідовного і заснованого на відкритому коді. «Дійсно, це стек на майбутні 20 років», — сказав він.

Anthos послуговується відкритими API. На основі GKE, керованої Google служби Kubernetes, він автоматично надає оновлення функцій і безпеки. Гольцле пояснив, що всі сховища та обчислення залишаються в середовищі, яке обрав користувач. У цьому випадку Google — просто пульт управління.

За словами Google, серед основних клієнтів, які вже користуються Anthos, є HSBC й Siemens. Також є близько 30 партнерів з апаратного й програмного забезпечення: VMware, Dell EMC, HPE, Intel, Lenovo. Крім цього, інтегрувати своє ПЗ з Anthos зобов'язались понад 20 незалежних постачальників. Серед них є Netapp, Citrix, GitLab, DataStax і Splunk.

Прагнення відкрити Anthos для інших хмар підтверджує залежність від багатохмарних стратегій, пише видання TechRepublic. Підприємства все частіше застосовують хмарний підхід до IT, хоча гібридних моделей також ще багато. А втім, проблеми з продуктивністю й прив'язкою до постачальників змушують замислитись про багатохмарні середовища.

Франк Ґенс (Frank Gens), старший віце-президент зі зв'язків з громадськістю та головний аналітик IDC, пророкує велику битву у найближчі 5 років за лідерство у багатохмарних технологіях. Адже останні 24 місяці всі великі гравці — Google, Microsoft, IBM і AWS — впроваджували технології та продукти для відкритого доступу до хмари для усіх користувачів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація