Google офіційно представила план інтеграції блокувальника реклами в Chrome

1 хв. читання

Google офіційно оголосила про інтеграцію в браузер Chrome блокувальника неприйнятної реклами. Реліз намічено на початок 2018 року. Для безболісного впровадження, компанія підготувала новий інструмент для веб-спеціалістів – Ad Experience Report, який дозволятиме перевірити рекламу на відповідність.

Систему впроваджують, щоб боротися з несприйнятною ситуацією на ринку реклами. Через нав'язливу рекламу страждають добросовісні рекламні мережі і творці контенту. Користувачі реагують на появу нав'язливої реклами установкою блокувальників, що блокує всю рекламу. Частка блокувальників в минулому році досягла 30%. Це ускладнює монетизацію для контент-проектів і змушує їх шукати нові шляхи монетизації (наприклад, обмежувати доступ контенту або більш нав'язливо просувати банерну рекламу).

Google інтегрує блокувальник в Chrome, але блокуватиме з його допомогою лише неприпустимі типи рекламних блоків, що заважають сприйняттю вмісту і не відповідають критеріям, виробленим Коаліцією за поліпшення реклами.

З неприпустимих видів реклами зазначаються:

  • Спливаючі вікна, що перекривають контент;
  • Відеореклама, яка автоматично відтворюється зі звуком;
  • Реклама з лічильником секунд до закриття, яка відображається до завантаження контенту;
  • Дуже великі закріплені блоки (970x250 або 580x400), які закріплені за скролом;
  • Агресивна реклама для мобільних пристроїв (миготіння фону, агресивне зміна кольорів) і блоки, які займають більше 30% екранного простору.
Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація