Google переманює інженерів Qualcomm та Intel для розробки нових чипів

1 хв. читання

Google збирається активніше займатись розробкою власних мікросхем для смартфонів і центрів опрацювання даних. Для цього компанія формує нову команду з 16 інженерів та чотирьох рекрутерів і, вірогідно, кількість працівників ще зростатиме. Команда працюватиме над новим проектом у місті Бенґалуру (південна Індія), повідомляє Reuters.

Серед нових співробітників — інженери з Intel, Nvidia і Qualcomm. Вочевидь, найбільші гравці технічної індустрії більше не збираються залежати від виробників чипів, а хочуть виготовляти їх самі.

Майже десять років Apple і Google наполегливо застосовували власні розробки чипів, зокрема в процесорі Apple A4 для iPhone, для опрацювання зображень, логічного аналізу тощо. В останні роки Amazon, Facebook і Microsoft займались цим найбільше для мікросхем штучного інтелекту.

Проте прагнення Великої п'ятірки до незалежності від великих виробників мікросхем Intel та Qualcomm серйозно загрожує найстарішим і найповажнішим компаніям у Кремнієвій долині. Певно, тому Google зовсім не поспішав відповідати на запитання щодо своєї нової команди.

Не допомагають виробникам чипів і зіпсовані стосунки Apple та Qualcomm, адже компанії довго судилися через використання модемних чипів. Ця суперечка призвела до повної відмови Apple від Qualcomm і спроб заборонити деякі iPhone в США. Тепер, схоже, що і стосунки Apple з Intel не вічні.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.7K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація