Google просить розробників Android класифікувати їхні програми

1 хв. читання

Google Play оновив політику для розробників, щоб зробити магазин зручнішим і безпечнішим для дітей.

Таке рішення спричинило нещодавнє розслідування видання Wired. Виявилося, що у Google Play є безліч застосунків, котрі позначені як безпечні для дітей, але водночас розповсюджують «дорослий» контент: насильство, кров, стрілянину, мутації панд.

Тепер автори мать визначити, чи розрахований їх продукт на дітей і чи відповідає він політиці Google. Так компанія зможе відфільтрувати програми, у яких є контент, призначений лише для дорослих.

Google-Play-families-policy-TAC

Раніше розробники могли користуватись програмою «Створено для сімей» і вибирати опцію «підходить для дітей». Тепер ця програма оновилась, а усі «дитячі» застосунки та їх рекламні налаштування додатково перевірятимуться.

Автори повинні визначити вік цільової аудиторії їхнього продукту (від 0-5 до 18+). Якщо програма призначена для дітей, потрібно з'ясувати характер контенту, особливості реклами, маркетингу та інші аспекти застосунку.

Менеджер продуктів Google Play Каніка Сачдева (Kanika Sachdeva) додала, що перевірки будуть подвійними, а в разі необхідності авторів попросять внести корективи у застосунок.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація