Як чипи Apple M1 вплинули на продуктивність MacBook

2 хв. читання
18 листопада 2020

Нещодавно Apple відмовилась від процесорів Intel і випустила три різновиди Mac з власними чипами M1. Деякі користувачі вже отримали ці комп'ютери і почали ділитись результатами тестів. Певно, найбільш помітними у відгуках стали потужність і продуктивність нових пристроїв.

Наприклад, розробник Пол Гадсон розповів, що на його MacBook Pro M1 (16 ГБ RAM) Xcode розпакувався лише за 5 хвилин. Натомість його ж MacBook Pro Intel i9 (з 64 ГБ RAM) робив те саме більш ніж 13 хвилин. Так тогорічний 8-ядерний Mac за 6000 $ програє новому MacBook Pro з M1 за 2000 $.

Тестувальник з TechCrunch теж помітив, що розпакування Xcode beta триває по 5 хвилин на кожному з трьох Маків, які мають чип M1. Щоправда, в нього на Intel MacBook Pro цей процес тривав 7 хвилин, а не 13, як у попереднього користувача.

Також оглядачі підкреслюють, що пристрої працюють тихо, без шуму вентилятора, а ще миттєво відкривають застосунки. Наприклад, це добре видно у GIF-файлі нижче:

Видання 9to5mac пише, що час автономної роботи в MacBook Air і Pro все ж менший за 15 годин, про які заявляла Apple. Однак без зарядки пристрої споживають енергію економніше, якщо порівнювати з Intel MacBook.

Наприклад, у TechCrunch провели тести Apple M1 для WebKit-компіляцій. У результаті видно, що нові пристрої витрачають 9% батареї там, де попередникам потрібно 39% і 76%.

apple-m1-benchmark-web-compile-times-and-battery-life apple-m1-benchmark-web-compile-times

З мінусів — найбільше оглядачі скаржаться на вебкамери з розширенням 720p. Apple каже, що удосконалила їх і поліпшила якість, але це, вочевидь, не надто допомогло. Втім, здебільшого користувачі захоплені потужністю нових Маків і визнають, що чипи Intel у комп'ютерах Apple тепер зайві.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація