Apple почне використовувати власні процесори у Mac вже цьогоріч

1 хв. читання

Apple відмовиться від чипів Intel і перейде на власні процесори у Mac. Раніше про це повідомляло видання Bloomberg, а тепер інформація підтвердилась офіційно.

На конференції WWDC 2020 Тім Кук назвав це «історичним днем для Mac» і оголосив про використання у пристроях власних ARM-процесорів Apple. Компанія випустить перший Mac зі своїм чипом наприкінці цього року, а загалом перехід планують завершити за два роки.

Screenshot-22

Ще досі розробляються нові Mac з чипами Intel, тож Apple не буде поки використовувати винятково ARM. Однак компанія рухається в цьому напрямку, адже власні процесори означатимуть кращу продуктивність та менше споживання енергії.

До того ж спільна архітектура на базі ARM полегшить створення і розвиток застосунків для всієї екосистеми Apple. Для адаптації застосунків до нової архітектури буде використовуватись емулятор Rosetta 2.

Також компанія запускає нову програму «швидкого старту» для розробників — з документацією і зразками коду. Ще можна отримати Developer Transition Kit — тобто спеціальний Mac mini з чипом Apple A12Z, 16 ГБ оперативної пам'яті та 512 ГБ SSD. Щоправда, це коштує 500 доларів і DTK треба повернути після завершення програми.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація