IBM збирається запустити 53-кубітний квантовий комп'ютер

1 хв. читання

Компанія хоче зробити свій 53-кубітний квантовий комп'ютер доступним для клієнтів мережі IBM Q Network. Нова система має вийти в середині жовтня і це буде найбільший квантовий комп'ютер, відкритий для зовнішнього використання.

Він стане частиною нового обчислювального центру IBM Quantum в штаті Нью-Йорк, про його створення компанія теж оголосила лише вчора. Це буде центр опрацювання даних для квантової техніки IBM, на початку тут буде ще п'ять 20-кубітних машин, а через місяць їх стане вже 14. Компанія обіцяє зробити доступними 95% своїх квантових потужностей.

Представники IBM кажуть, що хочуть вивести квантові обчислення за межі лабораторій і поширити цю технологію серед десятків тисяч користувачів. Адже, за словами директора IBM Research, потужні квантові системи можуть впоратися з багатьма реальними проблемами, які не розв'язати у звичайний спосіб.

Галузь квантових обчислень вважається досить новітньою, та через хмарний сервіс IBM було проведено понад 14 мільйонів експериментів (з 2016 року). У спільноті квантових обчислень IBM налічується 150 000 зареєстрованих користувачів. До того ж компанія має 80 партнерських угод з лабораторіями, дослідницькими інституціями та комерційними клієнтами. Щоправда, поки вони використовують можливості системи лише для тестування алгоритмів.

ibm
Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація