IBM та Open Mainframe Project створили безкоштовні курси з COBOL

1 хв. читання

IBM і Open Mainframe Project запустили проєкт, щоб навчати програмістів мови COBOL і допомогти таким спеціалістам знайти роботу. Як виявилось, зараз вони потрібні у багатьох організаціях, зокрема у банківському секторі.

Common Business-Oriented Language з'явився ще в 1959 році, але фінансові системи й державні установи досі використовують 220 мільярдів рядків коду COBOL. Компанія IBM, яка долучилась до створення мови, продовжує пропонувати мейнфрейми з підтримкою COBOL.

Проблема в тому, що залишилось не так багато фахівців, котрі можуть підтримувати COBOL-програми. А вони потрібні, адже системи в багатьох державних організаціях перевантажені — через потік запитів на отримання фінансової допомоги для безробітних.

Тому IBM і Open Mainframe Project хочуть заповнити цей пробіл, навчити розробників та допомогти організаціям знайти потрібних спеціалістів. В межах проєкту запустили:

  • Open Source COBOL Training — відкритий і безкоштовний курс COBOL для початківців та фахівців, які хочуть актуалізувати свої знання.
  • Форум для всіх COBOL-розробників, де можна опублікувати інформацію про себе і знайти нову роботу або волонтерський проєкт.
  • Технічний форум, де програмісти діляться досвідом, вчаться та обговорюють методи роботи з COBOL.

Також ініціативу підтримали Broadcom, Phoenix Software, Rocket Software та інші організації, які надали свої ресурси. Детальніше про це можна прочитати на сторінці проєкту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація