Intel додає базову підтримку USB4 у ядро Linux

1 хв. читання

Intel надіслала розробникам ядра Linux список оновлень, серед яких — початкова реалізація коду для стандарту USB4. У списку розсилки були перші 22 патчі, що мають забезпечити базову підтримку нової специфікації.

Патчі для ядра Linux базуються на драйвері Thunderbolt і передбачають підтримку пристроїв Thunderbolt 3 та тунелювання різних протоколів за допомогою одного кабелю Type-C, зокрема PCIe, Display Port, USB 3.x.

Запропонований код поки що на стадії обговорення (LKML) і охоплює не всі можливості нового стандарту (наприклад, керування живленням). Видання Phoronix припускає, що, як все піде добре, то ми побачимо підтримку USB4 вже за декілька місяців — у Linux 5.5.

Нагадаємо, версія USB4 була офіційно представлена на початку вересня, вона базується на протоколі Thunderbolt 3 і працює вдвічі швидше за попередній варіант — досягаючи 40 Гбіт/с. При цьому USB4 сумісний з попередніми специфікаціями: USB 2.0 та USB 3.2.

За словами розробників, назва USB4 пишеться без пробілу, оскільки не передбачається випуску модифікацій (на кшталт 4.1, 4.2), тож пробіли або крапки не потрібні.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.8K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація