У Steam лишиться підтримка Ubuntu, але будуть й інші дистрибутиви

1 хв. читання

Нещодавно Canonical хотіла забрати підтримку 32-розрядної архітектури x86 в Ubuntu. Але геймерська спільнота відреагувала погано, а у Valve сказали, що відмовляться від Ubuntu в Steam.

Після цього Canonical передумала і лишила деякі 32-пакети, щоб геймери не втратили свої ігрові бібліотеки.

У відповідь Valve сказала, що залишить підтримку Ubuntu в Steam. Однак відтепер компанія співпрацюватиме і з виробниками дистрибутивів Linux, зокрема з Arch Linux, Manjaro, Pop!OS і Fedora. Повний список оголосять протягом кількох місяців.

Valve заявляє, що відкрита до співпраці та чекає на пропозиції виробників будь-яких дистрибутивів. Водночас компанія підтримує розвиток Linux як ігрової платформи. Valve продовжить удосконалювати драйвери й оптимізувати ігровий процес у всіх дистрибутивах Linux

Компанія вважає, що 32-бітні бібліотеки треба підтримувати, адже в каталозі Steam є тисячі ігор лише в 32-розрозрядних збірках. Steam можна адаптувати до 64-бітного середовища, а от ці ігри — ні (принаймні, без додаткового забезпечення сумісності). Всі ігри, за які заплатив користувач, мають працювати без проблем, тож поділ бібліотек на 32- і 64-розрядні недопустимий.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація